У міськраді повідомили, що метрополітен працює у звичному режимі. Проїзд безкоштовний.
З 7:00 до 18:00 метрополітен перевозить пасажирів, а у інший час – працює як укриття.
Також, як укриття метрополітен можна використовувати і в час перевезення пасажирів.
На станції Металургів на вхід і вихід працюють два з чотирьох вхідних павільйона.
Ганна Рудська









