Про це повідомляє «Суспільне».
До початку війни тварини жили у контактному зоопарку. Після початку активних бойових дій, власники зоопарку звернулися до містян із проханням прихистити екзотичних тварин.
Криворізька гімназія забрала до себе трирічну носуху Лялю. А згодом у навчальний заклад привезли єнота Кокоса.
Ляля добре пережила переїзд, а єнот знаходився у стресі. Тварини перебуватимуть у гімназії до кінця війни.
Ганна Рудська









