Про це повідомив мер Апостолово Андрій Оса на своїй сторінці у Facebook.
«Вночі Збройні Сили України та Територіальна оборона здійснили наступальні дії на позиції ворога у напрямку Херсонщини. Результат – противник поніс великі втрати та був відкинутий від кордону з Дніпропетровщиною. Але є погані новини: не обійшлося без втрат та поранень з нашого боку. Вічна слава героям, які віддали своє життя за наш спокійний ранок», – написав Андрій Оса.
Також він запевнив, що ситуація у Дніпропетровській області контрольована.
«Захисники все бачать та контролюють і не дадуть ворогу жодного шансу! Україна непереможна!», – написав міський голова.
Ганна Рудська









