Вранці 19 березня з Дніпропетровщини декілька 20-тонних фур вирушили у бік Херсонщини.
Фури завантажені медикаментами, продуктами, засобами гігієни.
Про це повідомив на особистій сторінці у Фейсбук голова Дніпро ОДА та Дніпропетровської обласної військової адміністрації Валентин Резніченко.
-Майже 300 тонн гуманітарної допомоги відправили сьогодні на Херсонщину, – зазначив він.


Юлія Олександрова









