Про це повідомив Зеленодольський міський голова Дмитро Невеселий.
«Завтра, 21.03.2022, буде організований автобусний виїзд до районного центру. Час виїзду автобусів із Зеленодольська – 9:30 ранку (відправлення із «П‘ятачка»). Жителям сіл громади, які бажають виїхати, радимо оранізуватися і приватним транспортом дістатися до м. Апостолове. На залізничному вокзалі чекаємо Вас не пізніше 10:45», – написав Невеселий на своїй сторінці у Facebook.
Ганна Рудська









