Через російське вторгнення в Україну, у фермерів з’явилося декілька причин для хвилювання. Зокрема вони хвилювалися, що в аграріїв будуть вилучати пальне для потреб армії. Голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук, запевнив, що цього не трапиться.
«Нині все робиться для того, щоб посівна кампанія розпочиналася там, де для цього є можливості. Тому ні про яке вилучення пального у фермерів мова йти не може», – розповів Микола Лукашук.
Нагадаємо, що аграрії Дніпропетровщини заявили про готовність до весняної посівної кампанії. Роботи вони розпочнуть, щойно дозволить погода. Спершу сіятимуть ярий ячмінь, горох, овес. Потім – соняшник, кукурудзу, гречку, просо, сорго.
Ганна Рудська









