Сьогодні, 26 березня, у місті все спокійно.
Про це повідомив мер Апостолово Андрій Оса.
«Дякуємо Збройним Силам України та Територіальній Обороні за спокійну ніч! У нас все добре!», – написав Андрій Оса на своїй сторінці у Facebook.
Ганна Рудська
Сьогодні, 26 березня, у місті все спокійно.
Про це повідомив мер Апостолово Андрій Оса.
«Дякуємо Збройним Силам України та Територіальній Обороні за спокійну ніч! У нас все добре!», – написав Андрій Оса на своїй сторінці у Facebook.
Ганна Рудська