У Дніпрі, на Фестивальному причалі, місцеві мешканці могли спостерігати незвичну картину. Жінка вигулювала одразу і дитину, і маленьке теля. Телятко паслося на одному з газонів набережної, поки його господарка сиділа недалеко з маленькою дитиною.
Про цей не стандартний епізод з життя мегаполісу розповіли у фейсбук-групі «Соборный район».
-Вперше бачу теля в центрі міста, на Фестивальному причалі. Гарний, доглянутий. А його господиня сидить на задньому плані з ланцюжком та візком,– розповів автор відео з тваринкою.
Юлія Олександрова









