30 березня, після 20:00, ворог наніс удар з повітря по Дніпру. Дві ракети влучили в нафтобазу, повну топлива. Об’єкт знищено. Уламками іншої ракети пошкоджено ще два бензовози. Постраждалих або загиблих немає.
Також сьогодні була обстріляна територія Апостолівської громади. Ушкоджених об’єктів немає.
Про ситуацію доповів голова облради Микола Лукашук.
-Тридцять п’ятий день спротиву.
Сьогодні окупанти здійснили провокацію з боку Херсонської області – обстріляли територію Апостолівської громади.
На щастя, постраждалих немає. Ушкоджених об’єктів також.
Вже ввечері ворог наніс удар з повітря в обласному центрі. Дві ракети влучили в нафтобазу, повну топлива. Об’єкт знищено. Уламками іншої ракети пошкоджено ще два бензовози. Постраждалих або загиблих немає.
Пробачення окупанти не дочекаються ніколи, – написав Микола Лукашук.
Голова ДніпроОВА Валентин Резніченко додав, що у Новомосковську ракета влучила в один з заводів.
-Ворожі атаки по нашій області.
У Дніпрі ракета влучила у нафтобазу.
У Новомосковську – в один з заводів.
Загиблих немає.
На місці працюють рятувальники та правоохоронці, – повідомив Валентин Резніченко.
Юлія Олександрова









