Про це повідомив голова Нікопольської районної військової адміністрації Євген Євтушенко.
«В районі все спокійно. Ще раз наголошую: наразі, з Херсонського напрямку загрози немає. Заспокойтесь будь ласка та подякуйте ЗСУ. Ворожа техніка та жива сила на території відсутня. Критична інфраструктура функціонує, автошляхи проїзні, окрім частини на Криворізько-Херсонському напрямку», – написав на своїй сторінці у Facebook Євген Євтушенко.
Також він закликав мешканців міста відпочити від новин.
«У вихідні облиште телеграм-канали та інші джерела новин. Беручи до уваги логіку подій – суттєвих змін, які вплинуть на результат війни поки що не буде. Дайте спокій своїй нервовій системі. Пам’ятаєте, я згадував про хобі? Саме час. Ми ж продовжимо працювати. Все буде добре. Ми переможемо!», – написав Євтушенко.
Ганна Рудська









