Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.
«Субота, тридцять восьмий день повномасштабного вторгнення рф в Україну. Вночі по Дніпропетровщині було завдано одразу декілька ракетних ударів. В обласному центрі пошкоджено інфраструктурні об’єкти, двоє людей дістали поранення. У Кривому Розі окупанти поцілили в автозаправку, внаслідок чого розпочалася пожежа. На щастя, ніхто не постраждав. В одному з сіл Криворізького району через обстріли частина населеного пункту нині залишилась без електропостачання. Пошкоджено фасади декількох будівель», – написав на своїй сторінці у Facebook Микола Лукашук.
Також він нагадав мешканцям Дніпропетровщини про дотримання правил безпеки.
«Увімкнулася сирена – спускайтеся в укриття. Бережіть себе і своїх рідних», – написав Лукашук.
Ганна Рудська









