Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.
«Сорокова доба повномасштабної війни. Вночі окупанти обстріляли декілька населених пунктів на кордоні Дніпропетровської та Херсонської областей. Обійшлося без жертв. В цілому станом на ранок ситуація в регіоні контрольована. Ворога на території Дніпропетровщини немає», – написав він у своєму Telegram-каналі.
Ганна Рудська









