Мер Новомосковська Сергій Рєзнік розповів про ситуацію у місті.
«Чергова тривожна ніч із завиванням сирен у Новомосковську й по всій Україні. Для нашого міста все закінчилося благополучно. Пам’ятаймо, що кожна повітряна тривога, яка не закінчується бомбардуванням – це відмінна робота наших ЗСУ»,– написав міський голова на своїй сторінці у Facebook.
Рєзнік закликав містян не ігнорувати сирени, бо це може скінчитися трагедією.
«За минулу добу територію одного із сіл Дніпропетровщини в Апостольській громаді ворог обстріляв із системи залпового вогню касетними боєприпасами. Влучань у житлові будинки, на щастя, немає. Постраждалих немає. Це інформація до роздумів для тих новомосковців, хто ігнорує сигнали тривоги – «прилетіти» може куди завгодно, передбачити це неможливо. Реагуйте на загрози, бережіть себе»,– написав мер.
Також він повідомив, що місто функціонує. Комунальні підприємства та медичні заклади працюють. Торговельна мережа нарощує пропозиції товарів і лікарських засобів.
Ганна Рудська









