Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.
«Сорок перший день повномасштабної війни. Вночі ворог випустив дві ракети по Синельниківському району, які були збиті силами нашої ППО. Минулося без постраждалих. Ще дві ракети з касетними мінами прилетіли на територію Великомихайлівської ОТГ з Донецької області. Одна жінка загинула – взяла в руки касетну міну. Вкотре нагадую про те, що підозрілі предмети не можна чіпати! Про них слід повідомляти до поліції та ДСНС. Наразі окупаційних військ на території Дніпропетровщини немає», – написав на своїй сторінці у Facebook Микола Лукашук.
Ганна Рудська









