Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.
«Починаємо день з гарної новини. Вночі наша ППО збила над областю дві ворожі ракети. Уламки спричинили незначне займання у одному з сіл. Та на щастя, ніхто не постраждав. Маю відео моменту знищення ракет. Проте зараз діє заборона на оприлюднення такої інформації. Обіцяю, що покажу його після перемоги. Збираю архів перемог наших ЗСУ. На цю годину у нас в області все нормально. Працюємо і наближаємо перемогу. Гарного усім дня. Все буде Україна!», – написав на своїй сторінці у Facebook Валентин Резніченко.
Ганна Рудська









