Мер міста Олександр Саюк розповів про ситуацію у місті.
«Доброго ранку, нікопольці! Четвер, 7 квітня. За ніч надзвичайних ситуацій не траплялось. Вся інфраструктура та служби Нікополя працюють у штатному режимі. В рамках доріг біля міста та району ворожих військ та техніки немає. За це вдячність нашим військовим! Бажаю всім гарного продуктивного дня! Все буде Україна!», – написав Саюк на своїй сторінці у Facebook.
Ганна Рудська









