7 квітня поліцейський батальйону конвойної служби Олексій Урізко зробив пропозицію руки та серця своїй коханій дівчині Вікторії Стаховській.
Правоохоронець зробив це досить романтично.
З поліцейського авто вийшли колеги Олексія та кожен вручив дівчині по одній троянді. А потім вийшов і сам наречений з великим букетом червоних троянд. Ставши на коліно, він одягнув на палець дівчині обручку.
Дівчина була дуже здивована та розчулена.
Наречена відповіла «так».
– Вітаємо закохану пару та від усієї поліцейської родини бажаємо відсвяткувати гучне весілля на вільній і мирній українській землі, – вітають молодих колеги з Нацполіції області.
Юлія Олександрова









