Про це повідомив голова громади Андрій Горб.
У Підгородному у розпалі посівна. Місцеві аграрії підготувалися до весняно-польових робіт завчасно. Закупили добрива, насіння. Запаслися пальним.
Більшість підприємств у громаді вже відновили роботу. Працюють магазини, автозаправки, ЦНАП.
У місті та чотирьох селах розмістили майже 800 переселенців.
«Більша частина переселенців проїздять нашою громадою транзитом. Загалом у нас побувало майже 4 тисяч мешканців інших регіонів. Їх розміщують і в комунальних закладах, і місцеві – у власних домівках», – розповів Андрій Горб.
Ганна Рудська









