Ситуація у Павлоградському районі є відносно спокійною і контрольованою.
У самому Павлограді спостерігається великий трафік людей, які рухаються зі сходу.
Про це розповів під час брифінгу голова Павлоградської районної військової адміністрації Сергій Рублевський.
-Сьогодні місто, район зосереджений переважно на двох напрямах – оборонному і гуманітарному. Ми максимально допомагаємо переселенцям. Наразі їх у районі майже 10 тисяч осіб, з них понад 6 тисяч – у Павлограді. Працюють аптеки. Заправки працюють, як то кажуть, на знос, оскільки центральна артерія міста – вул. Дніпровська – переповнена транспортом, який рухається зі сходу, і машини постійно заправляються. Навантаження на заправки зараз більше ніж зазвичай, але пальне підвозять,– розповів Сергій Рублевський.
Голова Павлоградської РВА також додав, що у районі працюють шахти попри те, що багато працівників наразі залучені до військової служби. Підприємці теж відновлюють роботу.

Юлія Олександрова









