Мова йде про селище Мала Костромка. Сьогодні там працювали сапери.
Про це повідомив Зеленодольський міський голова Дмитро Невеселий.
«Сьогодні команда саперів пропрацювали 1/3 частину села Мала Костромка. Ліквідовано 95 шт. снарядів. Ще залишилось багато. Продовжать роботу в найближчі дні. Дякуємо спеціалістам за цю важливу і небезпечну працю! Наголошую, не чіпати підозрілі предмети! Бережіть себе!»,– написав на своїй сторінці у Facebook Дмитро Невеселий.
Ганна Рудська









