Російський крейсер “Москва” був підбитий ракетами “Нептун” Збройних сил України. Флагман Чорноморського флоту рф потонув.
Про це повідомив радник керівника Офісу президента Олексій Арестович на сторінці у Facebook.
-Флагман Чорноморського флоту РФ крейсер “Москва” справив негативне спливання в районі острова, де його послали на х*й. Де “Москва”? “Вона потонула,– написав Арестович.
Саме це судно брало участь у захваті острова Зміїний та було відіслане у відомому напрямку.
Нагадаємо, що у середу, 13 квітня, на російському ракетному крейсері “Москва” Чорноморського флоту РФ виникла пожежа через влучання у нього ракет українського протикорабельного комплексу “Нептун”.
Ракетний крейсер проєкту 1164 року “Москва” — корабель, який був побудований на Миколаївському кораблебудівному заводі. Крейсер вважається флагманом Чорноморського флоту РФ. Корабель був офіційно взятий на озброєння 30 січня 1983 року, а його основним озброєнням є 16 пускових установок надзвукових протикорабельних ракет П-1000 “Вулкан”. Крім цього, на борту крейсера “Москва” встановлено протичовнове та мінно-торпедне озброєння, артилерія, комплекси ППО. Екіпаж ракетного корабля становить 510 осіб.
Юлія Олександрова









