Але небезпека все ще залишається.
Про це повідомив Зеленодольський міський голова Дмитро Невеселий.
«Ситуація під контролем, громада без окупанта, ЗСУ та всі служби працюють. Щодо снарядів – сьогодні також працювали, ліквідували всього за ці дні майже 500. Але це не означає що всі снаряди знайшли, тому обережно. Щодо кладовища – переміщатись лише при необхідності та по бетонним доріжкам»,– написав на своїй сторінці Дмитро Невеселий.
Ганна Рудська









