Про це повідомив мер міста Сергій Рєзнік.
«Ніч без шкоди для жителів міста й інфраструктури. Дякуємо ЗСУ! Все більше віри в наших фантастичних воїнів, все більше віри в грамотне українське військове командування, все більше віри в нашу військову техніку, все більше подяки зарубіжним партнерам України за військово-технічну допомогу, все більше віри в нашу Перемогу. Втім, наразі триває гаряча фаза війни і загроза ракетних ударів від російських окупантів по всіх регіонах України, на жаль, залишається високою. Тому прошу поводитися без ейфорії й під час сигналів повітряної тривоги діяти за рекомендованим алгоритмом. Бережіть себе», – написав на своїй сторінці Facebook Рєзнік.
Також закликав містян по можливості платити за комунальні послуги.
«Хочу звернути увагу городян ще на один факт: як учора повідомив мер Києва, рівень оплати комунальних послуг навіть у місті, де є значні руйнування будинків, з якої виїхала значна частина жителів, де жителі велику кількість часу жили в бомбосховищах та метро, становить понад 55%! А в мирному тиловому Новомосковську – приблизно 40% за різні види послуг. Ще раз прошу: у кого є можливість – платіть, не накопичуйте боргів. Борги не спишуть я і нікуди не дінуться. Дайте можливість комунальникам забезпечувати вам безперебійне надання послуг, оперативно усувати аварії на мережах», – написав Рєзнік.
Ганна Рудська









