Правоохоронці отримали повідомлення, що на вулиці Березинській троє невідомих малюють на стінах графіті та фотографують намальоване.
Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції Дніпропетровщини.
Двох молодиків швидко знайшли, зупинили та перевірили. В одного з чоловіків патрульні виявили балончик із чорною фарбою. Затримані пояснили, що за винагороду робили рекламні надписи телеграм-каналів зі збуту наркотичних речовин. Загалом, встигли зробити майже 100 таких надписів.
Зловмисників доправили до відділку поліції.
Ганна Рудська









