Військовий оркестр у Дніпрі виконав гімн українського опору – пісню «Ой у лузі червона калина». Так регіон приєднався до всеукраїнської патріотично-мистецької акції «Час вибрав нас».
Пісню записали на фоні руїн першої будівлі в області, знищеної ворожими ракетами.
Диригент військового оркестру ОК «Схід» Олександр Жарій каже – часу на репетиції не було. Підготувалися за півгодини та зіграли майже експромтом.
-Пісня відображає мужність та стійкість українців – мабуть так, як жодний інший музичний твір. Емоції переповнюють. Знаємо – у нас сильна армія та мужні люди. Україна переможе, бо правда на нашому боці, – сказав Олександр Жарій.
Військові символічно співали на руїнах будівлі у Дніпрі, яку понад місяць тому зруйнували ворожі ракети.
оберегающим страну.

Юлія Олександрова









