Втім ворог зазнав втрат і відступив на зайняті раніше позиції.
Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.
«На Дніпропетровщині ніч минула відносно спокійно. Сигнал повітряної тривоги був, але, на щастя, минулося без обстрілів. Окупанти намагалися провести розвідку боєм в районі Трудолюбівки, що на Херсонщині. Це в 50 км від міста Зеленодольськ у Криворізькому районі. Втім ворог зазнав втрат і відступив на зайняті раніше позиції. Слава нашим ЗСУ! Наразі в області ситуація залишається контрольованою, окупантів на території регіону немає. Тримаємось. В нас все буде добре», – написав Лукашук.
Ганна Рудська









