Мешканців просять бути поряд з безпечними місцями, щоб в разі сигнала тривоги,одразу переміститись.
Про це повідомив міський голова Зеленодольська Дмитро Невеселий.
«Шановні мешканці громади! Був обстріл нашої території. Ситуація наразі трохи спокійніше. Але, ви же знаєте що в них нічого святого. Тому будьте поряд з безпечними місцями, щоб в разі сигнала – одразу переміститись! Обмежте переміщення по вулицям!»,– написав Дмитро Невеселий.
Ганна Рудська









