Серед них аж 18 хлопчиків та 9 дівчат.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.
«Дніпропетровщина. 26 квітня. 8.05. Ніч без тривог. І зараз спокійно. За добу у нашій області народилися 27 дітей – 18 хлопчиків та 9 дівчат. За два місяці на світ з’явилося 2 489 маленьких українців. Життя триває!», – написав Резніченко.
Ганна Рудська









