35 пацієнтів перевели до медзакладів в західних областях.
Про це повідомила в.о. директора департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОВА Вікторія Кулик.
«Медзаклади області прийняли майже сотню дітей та дорослих, які потрапили під ракетний удар на вокзалі у Краматорську. Багато з них – з тяжкими травмами. Мінно-вибуховими пораненнями, контузіями, струсом мозку. Лікарі продовжують робити усе, аби люди одужали якнайшвидше»,– розповіла Кулик.
Вона додала, що у лікарнях Дніпропетровщини залишаються 19 пацієнтів з Краматорська. Серед них – 2 дітей.
Загалом медзаклади регіону прийняли 98 поранених з Краматорська. З них 19 – діти. 2 людини померли у лікарнях від травм, не сумісних з життям.
Ганна Рудська









