Вранці 26 квітня до Служби порятунку «101» звернувся парубок, який розповів, що його теля впало в занедбану криницю.
Подія трапилась у Павлограді.
Глибина занедбаної криниці, до якої впало теля, становило близько 3-х метрів.
Використовуючи дві драбини та лебідку, фахівці ДСНС підняли тваринку на ім’я Ромашка на поверхню та передали господарю.
-Ромашка трохи забилася, але зараз життю тваринки нічого не загрожує,– повідомила прес-служба ДСНС області.

Юлія Олександрова









