На Херсонщині російські окупанти покинули посеред дороги бронетранспортер і втекли.
Десантний бронетранспортер БТР-Д є справний та повністю укомплектований.
Про це повідомляє Командування Сухопутних військ ЗСУ.
“Гарне рішення, бо додому пішки скоріше, ніж у рефрижераторі та в пакеті”,— написали українські військові.
Юлія Олександрова









