Українські захисники знищили склав з боєприпасами неподалік на Херсонщині.
Про це повідомив начальник військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул.
«Кривий Ріг! На ранок 26.04.2022 у нас все рівно. Напружено, але ситуація контрольована. У районі Великої Олександрівки в Херсонській області (неподалік лінії зіткнення з боку тимчасово окупованої території) захисники України знищили склад з боєприпасами та велику кількість особового складу ворога (понад 70 осіб вбиті). Точна кількість загиблих уточнюється», – йдеться в повідомлені.
Ганна Рудська









