Ворог обстрілює громаду другу добу поспіль.
Міський голова Зеленодольська Дмитро Невеселий звергувся до мешканців ОТГ.
«Жителі Зеленодольської громади! Бути поряд із безпечними місцями.Обмежити переміщення по вулиці!»,– написав Дмитро Невеселий.
Ворог обстрілює громаду другу добу поспіль.
Міський голова Зеленодольська Дмитро Невеселий звергувся до мешканців ОТГ.
«Жителі Зеленодольської громади! Бути поряд із безпечними місцями.Обмежити переміщення по вулиці!»,– написав Дмитро Невеселий.