Окупанти продовжують вбивати мирне населення Криворізького району на Дніпропетровщині.
Про це повідомили у прес-службі прокуратури Дніпропетровської області.
Дніпропетровською обласною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальних провадженнях за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднаним з умисним вбивством (ч. 2 ст. 438 КК України).
«За даними слідства, 28 квітня 2022 року російські військовослужбовці здійснили артилерійський обстріл забороненими касетними боєприпасами села Велика Костромка Криворізького району Дніпропетровської області. Внаслідок обстрілу загинув місцевий мешканець. Частково зруйновано житлові будинки»»,– йдеться в повідомленні.

Ганна Рудська









