На ранок 30 квітня надійшла інформація про те, що окупанти знову завдали удару по Дніпропетровщині.
Ворог обстріляв околиці Великої Костромки у Криворізькому районі. Поцілили по полям, ніхто з людей не постраждав.
Також було обстріляно одне з сіл Синельниківського району.
Про це повідомив голова облради Микола Лукашук.
-Сьогоднішня ніч в області була спокійною.
А на ранок отримали «привіт» від окупантів: ворог обстріляв околиці Великої Костромки у Криворізькому районі. Поцілили по полям, ніхто з людей не постраждав.
Також було обстріляно одне з сіл Синельниківського району, що межує із Запорізькою та з Донецькою областями. Інформація щодо руйнувань і постраждалих уточнюється.
Наразі в регіоні ситуація контрольована, немає жодного окупанта.
Нехай день буде мирним, – написав Микола Лукашук.
Юлія Олександрова









