Це на 12% менше, ніж попереднього тижня. Тоді було зафіксовано 676 випадків COVID-19.
Про це повідомляє Дніпропетровський обласний лабораторний центр МОЗ України.
Усього з початку епідемії в області зареєстрували 318 495 лабораторно підтверджених випадків.
Крім того, повідомляється, що минулого тижня в області з симптомами ГРВІ (у тому числі з підозрою на COVID-19) до лікарень звернулися 2466 людей, що на 16% менше, ніж попереднього тижня.
Ганна Рудська









