Ніч у області пройшла більш-менш спокійно.
Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.
«Почався шістдесят дев‘ятий день спротиву України російській агресії. В громадах Дніпропетровщини нині все спокійно. Ворога на території нашої області немає», – написав Лукашук.
Ганна Рудська









