У битві з ворогом загинув наш героїчний земляк – боєць 93-ї бригади «Холодний Яр», батько чотирьох синів, оператор-навідник бойової машини Михайло Стець.
Герой загинув, захищаючи Харківщину. Йому було 46 років.
Трагічну новину повідомив голова ДніпроОВА Валентин Резніченко.
-Він не шукав легких шляхів.
Батько чотирьох синів Михайло Стець в перші ж дні пішов на війну добровольцем.
Молодший сержант потрапив до легендарної 93-ї бригади.
На фронті був оператором-навідником бойової машини.
Під Харковом, під Києвом. Смертельне поранення отримав в бою під Ізюмом.
У липні йому мало виповнитися 47…
Співчуття,– написав Валентин Резніченко.
Юлія Олександрова









