Нагадаємо, що 4 травня ворог інтенсивно обстрілював населені пункти Дніпропетровщини. У тому числі, вибухи пролунали у центрі Дніпра.
Наразі у місті та в області все спокійно. Ніч пройшла з однією тривогою.
«Ніч більш-менш спокійна. З однією тривогою. Зараз все нормально. Доброго ранку!», – написав Резніченко.
Ганна Рудська









