В області вже працює Краматорський завод спеціального кріплення.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.
«До Дніпропетровської області переїхали 4 підприємства з Донеччини та Луганщини. Перевезли обладнання і сировину. Допомогли їм знайти приміщення для роботи та розселити людей. Вже працює Краматорський завод спеціального кріплення», – написав Резніченко.
У травні стануть до роботи швейне виробництво із Лисичанська, мережа кав’ярень із Сєвєродонецька і Краматорський завод із виробництва промислових машин.
Ще сім компаній розмістили у нашій області свої склади.
Нагадаємо, що у квітні наша область прийняла чотири вищі навчальні заклади та чотири коледжі з Донецької та Луганської областей. Зараз всі вони дистанційно навчають студентів.
Ганна Рудська









