Одна тварина впала в люк, друга – в колодязь.
Про це повідомляє прес-служба головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.
В провулку Золотоосінній Новокодацького району собака впав у відкритий люк, три метри завглибшки. Тварину дістали за допомогою пожежно-рятувального спорядження.


Ще один пес потрапив у порожній колодязь на вулиці Артюшенко, що у АНД районі. Рятувальники дістали тварину за допомогою драбини.
Ганна Рудська









