У центрі Києва, на бульварі Тараса Шевченка, з’явилася інсталяція-послання російському диктатору путіну під назвою “Zaстрелись”.
Про це повідомив Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при Міністерстві культури та інформаційної політики України.
“Просто “Zaстрелись”. Такий натяк посилають кияни Путіну через дотепну інсталяцію. Якийсь час вона буде стояти в центрі столиці України. Сподіваємося, що послухається”,– йдеться у повідомленні.
Автором інсталяції є скульптор і дизайнер Дмитро Ів.
– Історія знає, у військових злочинців два «путі» – або суд, або…Путлер, намёк понятен? – написано на тимчасовій скульптурній інсталяції.
Юлія Олександрова









