Трагедія сталась у Синельниківському районі. Там 12-річний хлопчик знайшов боєприпас від касетного снаряду і приніс додому. Вибухівка здетонувала.
Про це розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.
«Це вже шоста смерть в області через такі боєприпаси. Закликаю! Прошу! Будь ласка, не чіпайте вибухівку, що лишається після ворожих атак. Побачили підозрілий предмет – кличте рятувальників або поліцію.Касетні боєприпаси підступні. Особливість цієї вибухівки у тому, що якийсь час після обстрілу вона лишається небезпечною. Ця війна віроломна. Вона поряд, навіть коли непомітна. Будьте обачними. Це збереже Ваше життя і життя тих, хто поряд», – написав Резніченко.
Ганна Рудська









