Учора вранці поліцейські побачили, як в промисловій зоні Шевченківського району невідомі палять багаття. Наблизившись, патрульні побачили двох чоловіків, які випалювали кабель. З’ясувалось, що цей кабель кілька годин тому вирізали в комунікаційних колодязях неподалік.
Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції Дніпропетровської області.
«Охоронці порядку перевірили місця, звідки вирізали кабель. В одному з колодязів вони виявили ще двох осіб з інструментами. На місце події патрульні викликали слідчо-оперативну групу. З громадянами працює слідчий», – йдеться в повідомленні.



Ганна Рудська









