Протягом минулого тижня ворог регулярно обстрілював території у Криворізькому районі, через що було пошкоджено енергоінфраструктуру.
Про це повідомляє прес-служба компанії «ДТЕК Дніпровські електромережі».
«Наші аварійні бригади повернули світло у 972 домівки у трьох населених пунктах області, які постраждали від бойових дій. У деякі домівки електропостачання доводиться повертати по декілька разів. Ми цілодобово працюємо на енергетичному фронті, аби ви були зі світлом. Тримаймося!», – йдеться в повідомленні.
Ганна Рудська









