Освітяни Солонянської громади об’єдналися із місцевими мешканцями для допомоги фронту. Від початку війни господині щодня готують домашні смаколики для наших захисників. Борщ, пиріжки, котлети, вареники, солодощі – тисячами літрів, банок, штук.
Про це повідомили у Дніпропетровській ОВА.
Освітяни наліпили вже більш ніж 20 тисяч вареників, зварили понад 4 тисяч літрів борщу, закрили 5 тисяч банок каші з м’ясом та напекли більш ніж 6 тисяч пиріжків.
«Будемо готувати, доки не отримаємо звістку про Перемогу. Впевнені, що ця допомога додасть сил та натхнення нашим бійцям на передовій. Хочемо бути корисними, кожен на своєму місці», – розповіла одна з господинь, вчителька початкових класів Ольга.

Ганна Рудська









