Закінчується вісімдесят четверта доба боротьби України за свою свободу і незалежність.
Голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук розповів про ситуацію на Дніпропетровщині.
«Після ранкового «прильоту» та обстрілів окупанти вдень поцілили з «Ураганів» по території Криворізького району. Жертв немає, як немає і руйнувань житлових будинків та інфраструктурних об‘єктів. Всі напрямки повністю контролюються Збройними силами України. В Широківській та Зеленодольській громаді протягом дня розмінували 60 вибухонебезпечних предметів. Подяка піротехнікам ДСНС, які продовжують знищувати ворожі боєприпаси. Процес складний, адже окремі громади нашої області піддаються регулярним ворожим атакам»,– написав Микола Лукашук.
Ганна Рудська









