18 травня ворог завдав ракетного удару по Дніпру.
Як ми раніше повідомляли, одну ракету збила наша ППО. Уламки впали на приватне подвір’я, пошкодили два будинки. Інша ракета зруйновала об’єкт транспортної інфраструктури.
Повідомлялося, що було поранено одну жінку.
Однак, з’явилася інформація, що поранення дістали ще двоє осіб – жінка та чоловік. Наразі їм надають допомогу лікарі.
Про це повідомив голова ДніпроОВА Валентин Резніченко.
-Уточнена інформація по сьогоднішнім «прильотам».
Через ракетну атаку по Дніпру постраждали троє людей.
Двоє жінок та чоловік. У них осколкові поранення.
Всі у лікарні,– написав на своїй офіційній сторінці у Фейсбуці Валентин Резніченко.
Юлія Олександрова









