Такі боєприпаси можуть здетонувати у будь-який момент.
Про це повідомив начальник військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул.
«На нашому напрямку фронту ситуація залишається стабільно напруженою. У Кривому Розі та Криворізькому районі ситуація знаходиться під повним контролем ЗСУ та Військової адміністрації. Ворог не може просунутися вперед, але продовжує обстріл по всій лінії зіткнення. Вторинними наслідками таких обстрілів є боєприпаси, які можуть здетонувати у будь-який момент. Тільки за сьогодні знешкоджено 75 касетних боєприпасів від «Торнадо-С» та 17 повних ракет від «Ураганів», – написав Вілкул.
Також він звернувся до мешканців Кривого Рогу з проханням дотримуватися правил воєнного стану, комендантської години та режиму світломаскування.
Ганна Рудська









