Фахівці ДСНС продовжують розміновувати обстріляні населені пункти Дніпропетровської області.
Про це повідомив міський голова Апостолового Андрій Оса.
«ДСНС продовжує працювати над розмінуванням територій громади, які піддалися ворожим обстрілам: 19 квітня знешкодили 34 снаряди на території села Шевченко», – написав Андрій Оса.
Крім того, продовжується розмінування Криворізького району. Вчора там знешкоджено 71 касетний боєприпас від випущених окупантами ракет із РСЗВ «Торнадо-С».
Зазначимо, що наразі роботи по розмінуванню та знищенню російських боєприпасів тривають по всій України. З початку війни знешкоджено 112 905 боєприпасів, у тому числі 1 975 авіабомб.
Ганна Рудська









